Nebūtina pirkti, pasikonsultuokite

Profesionali konsultacija

Nebūtina pirkti navigacijos, norėdami pasikonsultuoti, galite drąsiai ateiti pas mus adresu - Verpėjų gatvė 2, Klaipėda ar tiesiog paskambinti telefonu +370 67161602. Mes Jums patarsime kurį modelį pirkti, kurio vengti. Navigacijos kaip ir automobiliai, visos turi savų pliusų ir savų minusų. Mes stengiamės, kuo aiškiau suprasti pirkėjų poreikius ir pasiūlyti Jiems optimaliausią variantą, kuris padėtų maksimaliai išnaudoti pasirinktą prekę - tiek kelionės metu, tiek naudojantis vaikštant mieste ar grybaujant miške. Stengiamės, kad klientas liktų patenkintas įsigyto įrenginio kokybe, jo funkcionalumu ir galimybėmis.

Pardavimas ir aptarnavimas

Su savo klientais palaikome glaudžius ryšius. Jei klientas ko nors nesupranta, ar jam kas nors neaišku dėl įrenginio funkcionalumo, visada stengiamės pakonsultuoti ir greitai išspręsti problemą.

Nusipirkus navigacinį įrenginį pas mus, klientui nereikia sukti galvos, kur navigaciją atsinaujinti, ar kur kreiptis jei įrenginys sugedo po garantinio laikotarpio.

Kadangi mūsų specializacija yra navigacijos, mes turime ir specializuotą GPS navigacijų servisą. Remontuojame absoliučiai visus GPS įrenginius. Remontuojame tokių gamintojų bei prekinių ženklų kaip: TomTom, Garmin, Mio, Navimax, Navigon, Mediatek ir kt. navigacijų įrenginius.

Keičiame:

  • Navigacijų Ekranus.
  • Navigacijų lietimui jautrius ekranus (Touchscreen).
  • Navigacijų baterijas.
  • Navigacijų garsiakalbius.
  • Pagrindines plokštes (Jei nesusitvarko )

Vietoje turime laikiklių, ekranų, touch screen: 3.5", 4.3", 5" beveik visiems GPS įrenginiams. Dėl konkretaus ekrano ar laikiklio teiraukitės tel : +370 67161602

Žemėlapių / programų atnaujinimas

Atnaujiname visų GPS navigacijų žemėlapius. Perprogramuojame navigacijas. Keičiame navigacijų programinę įranga į jai palankią. Perdarome navigacijas iš Lengvosios į Sunkvežimių. Atnaujiname greičio duomenų bazę. Pridedame Balsų.Perdarome navigacijas parvežtas iš užsienio.

Platus parduodamų prekių asortimentas

Siūlome platų automobilinių, sunkvežiminių, nešiojamų, ir kitų navigacijų asortimentą. Taip pat pas mus rasite įvairių gps priedų, atsarginių dalių. Kiekvienam pagal poreikius ir galimybes. Siekdami aukščiausios kokybės, savo pirkėjams parduodame tik patikrintus ir gerai rinkoje žinomus prekinius ženklus (TomTom, Garmin,Navitech Ihex, Mediatek,  ir t.t).

Greitas ir paprastas prekės užsakymas

Jei Jūs bijote ar tiesiog tingite pildyti visus duomenis, užsakymo metu galite tiesiog mums pasiskambinti ir užsisakyti,  priimame užsakymus telefonu. Galite skambinti numeriu +370 67161602 arba atvykti pas mus adresu: Verpėjų gatvė 2 Klaipėda, išbandyti ir išsirinkti Jums patinkantį įrenginį.