Užsakymo instrukcija

1.Išsirenkate Jums patinkančią prekę ir įsitikinate ar prekė yra sandėlyje (žaliame fone turi būti užrašas „Sandėlyje pakankamas kiekis“), jei prekė yra sandėlyje tęsiate užsakymą ir dedate ją „Į krepšelį“:

2. Pasirenkate ar norite „Tęsti apsipirkimą“ ar „Pereiti prie apmokėjimo“:

3. Jums bus pateikiama “Krepšelio suvestinė“. Peržiūrėję pateiktą informaciją galite „Pereiti prie apmokėjimo“ arba „Tęsti apsipirkimą“:

4. Jei esate naujas klientas įveskite savo el.pašto adresą ir pasirinkite „Sukurti paskyrą“, jei užsisakote iš msų ne pirmą kartą, tiesiog „Prisijunkite“ įvesdami savo el.paštą ir slaptažodį“:

5. Užpildykite žvaigždute pažymėtus laukelius ir spauskite „Išsaugoti“:

6. Patikrinkite adresą (jei norite jį pakeisti, galite pasirinkti „Atnaujinimas“), jei pateikta informacija teisinga pasirenkate „Tęsti apsipirkimą“ arba „Pereiti prie apmokėjimo“. Apačioje esančiame laukelyje galite mums palikti žinutę, susijusią su užsakymu:

7. Pasirenkate Pristatymo būdą (atsiėmimas prekybos vietoje ar kurjerio pristatymas į namus) ir spaudžiate „Pereiti prie apmokėjimo“:

8. Jei viskas teisingai, pasirenkate nuorodą „Mokėjimas bankiniu pavedimu“:

9. Patikrinus užsakymo suvestinę, spauskite „Patvirtinu užsakymą“:

10. Užsakymas atliktas, su Jumis bus susisiekta elektroniniu paštu arba telefonu. Paveikslėlyje pateikta visa informacija, reikalinga atlikti apmokėjimą banko pavedimu.