Žymos: sniego grandinės, automobilių sniego grandinės, cigarų rinkinys, automatinis grandinės, žieminės padangos automobilių, kristalų lempos, Ratų Grandinės, atkūrimo smėlio, rc automobilių žieminės padangos, automobilių sniegas.

€40.96 €57.70
  • Yra sandėlyje
  • g521


  • Prekės Svoris: 0.9kg
  • Prekės Pavadinimas: MATINIS SNIEGO KOJINĖS
  • Kilmės: TR(Kilmės)
  • Elemento Tipas: Sniego Grandinės

Matinis Sniego Kojinės suteikia puiki tvarkymo ir valdymo ant sniego ir ledo kelio sąlygomis.Labai tvirtos virvės ir trimatis audinio technologija leidžia didžiausią trauką ir sukibimą.

Sertifikuoti ir pripažinti kaip puikiai saugos žiemos vairavimo pagalbos rinkinys visi transporto priemonių gamintojai, tarptautinė testavimo ir sertifikavimo institucijos.Jis buvo naudojamas kaip grandinės vietoj daugiau nei 20 metų visose Europos, Amerikos ir Šiaurės Šalyse.

Kaip yra žinoma, kad senojo tipo grandines pertraukos po pirmojo panaudojimo ar rūdys, kai jie yra saugomi kitą žiemą.

Matinis Sniego Kojinės, suteikia daug metų naudoti ir suteikia daug labiau ekonomiškas sprendimas.Matinis Sniego Kojinės nepakenks mechaninės dalys, plieno ratlankiai arba ratų gaubtai, elektroninių sistemų, tokių kaip ABS ir ESP.Nesukelia triukšmo, nei vibracijos važiuojant.

Matinis Sniego Kojinės sėkmingai išlaikė visus testus ir žiemos vairavimo scenarijai, be jokios žalos su savo itin didelės tvirtos tekstilės audiniai.

Matinis® Sniego Kojinės yra pagamintos iš aukštos technologijos lankstūs tekstilės gaminių.Gauti jūsų transporto priemonė, pasiruošę važiuoti į 4 etapus.

Jis gali būti lengvai įdiegtas transporto priemonės traukos padangos po paprastas įrengimas vaizdo bei nurodymus ant dėžutės.

Matinis® Sniego Kojinės gali būti naudojamas lengvai moterų sunkiomis sąlygomis.Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai