Žymos: oro gun barrel, granulių tikslo, airsoft tikslo, ir lazerio taikymo sritis, airsoft pistoletas, šaudyti tikslinės, pcp, striukės šautuvas, oro co2 pistoletas, airsoft kaukė.

€18.12
  • Yra sandėlyje
  • g325


  • Prekės Pavadinimas: TARGETHOUSE
  • Modelio Numeris: 3297
  • Tipas: Tikslinė

Pridėti daugiau įdomus savo striukės šaudymo su keičiamais Field Target Sistema.Keturi metaliniai kuolai yra įtraukti į inkaro tikslinė žemės.Tada jūs esate pasirengę šaudyti.Kai paspausite geltona bullseye, tikslinę nukrenta.

Tada ištraukite eilutę iš toli, kad jūs esate šaudymo iš, jį atkurti (150 pėdų.styginių pridedama).Dabar tikslas yra pasirengę savo kitą fotografiją.Puikiai tinka granulių šautuvai ir pneumatinius šautuvus.Smagus būdas lavinti šaudymo.Nešiojamų ir patvarūs, pagaminti iš kietojo plieno.Visada naudokite švino granulės(ne BBs) ir dývýti apsauginius fotografavimo akinius.Apima 4 bullseye žiedai(1-1/8", 3/4", 1/2", 3/8") didinti sudėtingumo lygį, kaip savo įgūdžius tobulinti.

Taip pat tinka dažasvydis fotografavimo.Ji bus spalvos dažytos po to, kai buvo nušauta savo dažasvydis.Tačiau tikslo plokštė nepriklauso nuo susidūrimo.

Dydis: 18x7x26cm

Svoris: 1.4 kg

Medžiaga: Geležis

Storis: 3.0 mm

Spalva: Juoda, GeltonaParašyti atsiliepimą

Panašūs produktai