Žymos: plastikiniai paramos katalogą, RTL SDR USB, cpvc vamzdis, plastikiniai sienos palengvėjimą, rutulinis vožtuvas upvc, rtl2832u, paramos gipso palengvėjimą, dujų vožtuvas, golfo ribojimo vožtuvas, 45 laipsnių pvc.

€24.27 €26.38
  • Yra sandėlyje
  • g1152


  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Medžiaga: Plastikiniai
  • Prekės Pavadinimas: TailKuKe

modname=ckeditor

1 tipas: DN15 (Live ryšį, vidinis skersmuo 20mm)

2 tipas: DN20 (Live ryšio vidinis skersmuo 25mm)

3 tipas: DN25 (Live ryšio tipas vidinis skersmuo 32mm)

Tipas 4: DN32 (Live ryšio vidinis skersmuo 40mm)

Tipas 5: DN40 (Live ryšio vidinis skersmuo 50mm)

Pagrindinės funkcijos atgal slėgio vožtuvas:

Į vieną pusę vožtuvo lizdo vamzdžio yra naudojami siekiant išvengti skysčio moliuskui, ir atgal slėgio vožtuvas yra naudojami išlaikyti pastovaus slėgio siurblio angos.

Jis gali būti naudojamas kaip apsauginis vožtuvas sistema, su mažiau griežtus reikalavimus.

Naudojama kartu su pulsacija sklendė sumažinti žalą vandens plaktukas į sistemą, mažina didžiausią reikšmę srauto svyravimas, ir apsaugotų vamzdyną, alkūnės ir bendrą poveikį slėgio svyravimas.

Sukurti gerą darbo aplinką matavimo siurblys ir pagerinti darbo našumo siurblio.

Stabilumui užtikrinti vandens srauto greitis siurblio.Jei srautas, kai kurie siurbliai, smarkiai keičiasi su slėgis, atgal slėgio vožtuvas gali būti nustatytas išleidimo siurblį, siekiant stabilizuoti išėjimo srauto siurblys.Šiuo metu, slėgis atgal slėgio vožtuvas paprastai yra pasirinkta kaip siurblys faktinis darbinis slėgis gali būti šiek tiek mažesnė, nei darbinis slėgis siurblio.

Kai slėgio dujotiekio ar įrangos konteineris yra nestabilus, reikiamo slėgio dujotiekio gali būti prižiūrimi, kad siurblys gali išvesties srauto paprastai.

Vandens išleidimo siurblio, svorio ar kitų poveikių dažnai sukelia savarankiškai srauto arba sifono.Atgal slėgio vožtuvas gali sumažinti srauto ir slėgio svyravimų sukeltų sifonas.Tokiu atveju, paprastai pasirinkti slėgis yra didesnis nei skystis pati, pavyzdžiui, užkirsti kelią skysčio lygį nuo 2 metrų.Savarankiškai srauto skysčio medicina lauke, atgal slėgio vožtuvas su slėgis yra didesnis nei 0.02 MPa) galima naudoti ir paprastai 0.1 MPa užtenka.Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai