Žymos: baidarių sėdynės, valtis pvc, siurblys moteris, valtis pvc, valtis, baidarė, valtis puodelio laikiklis nerūdijančio plieno, paveldo baidarių priedai, elektros valtimis, dangtelis valtis, dulkių oro siurblys.

€4.22 €4.59
  • Yra sandėlyje
  • g101


  • Sertifikavimo: ce
  • Modelio Numeris: Kita

Kulka Taškų:

1、nepralaidžiose Veiklos: Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko medžiagų, adapteris, didelis atsparumas spaudimui.Jis yra patvarus, su stipriu sandarinimo ir nepralaidžiose rezultatus, puikų oro nutekėjimo veiklos.

2、Lengvas ir Nešiojamas: Lengvas ir patogus nešiotis, kad adapteris yra lengva nešiotis ir laikyti, nereikia atlikti įvairių rūšių infliacija priemonių.Multi-funkcija vožtuvas adapteris gali patenkinti visus jūsų poreikius ir sumažinti savo naštą.

3、Platus: adapteris tinka visų rūšių naršyti irklas lentos, kanojų, baidarių, pripučiamos valtys, pripučiamos lovos.

4、Lengva Išpūsti: adapteris leidžia lengvai išpūsti ir deflate valtys.Su tarpinės viduje, ten bus ne oro nuotėkis tarp adapteriai.

5、Greitą Ryšį: adapteris leidžia greitą ryšį tarp rankų siurblio vožtuvas adapteris ir kitų vožtuvų adapteriai.

1.Nepralaidi vandeniui Našumas: Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko medžiagų, adapteris, didelis atsparumas spaudimui.Jis yra patvarus, su stipriu sandarinimo ir nepralaidžiose rezultatus, puikų oro nutekėjimo veiklos.

2.Lengvas ir Nešiojamas: Lengvas ir patogus nešiotis, kad adapteris yra lengva nešiotis ir laikyti, nereikia atlikti įvairių rūšių infliacija priemonių.Multi-funkcija vožtuvas adapteris gali patenkinti visus jūsų poreikius ir sumažinti savo naštą.

3.Platus Taikymas: adapteris tinka visų rūšių naršyti irklas lentos, kanojų, baidarių, pripučiamos valtys, pripučiamos lovos.

4.Lengva Išpūsti: adapteris leidžia lengvai išpūsti ir deflate valtys.Su tarpinės viduje, ten bus ne oro nuotėkis tarp adapteriai.

5.Greitas Ryšys: adapteris leidžia greitą ryšį tarp rankų siurblio vožtuvas adapteris ir kitų vožtuvų adapteriai.

Specifikacija:

Skersmuo: apie 3cm/1.18 į

Medžiaga: stiklo pluošto PA6

Tinka: irklas lentos, baidarėmis, pripučiamomis valtimis, puolimą valtis, pripučiamas baseinas, plūduriuojantis eilės, pripučiami lovos ir kt.

Pakavimo Sąrašas:

1*Oro Vožtuvas Adapteris

4*Oro AntgalisJay Lander
2021-02-11
5/5
The top fast delivery
M A N Aysa
2020-10-01
5/5
Fast delivery and great product. All as advertised.
Fermaferma38
2021-01-10
5/5
All the rules. on the pump for the SAP is suitable, for the kite the Threaded Adapter also approached. The goal has achieved-there is no need to buy also a pump for kite.
Eric Herembourg
2020-11-19
5/5
Very good quality for the price! Good fit, good plastics. Nice.

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai